Seyhan Ön Muhasebe

Seyhan Ön Muhasebe

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5,439
  • DOSYA BOYUTU 74.47 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Mustafa DUMLUPINAR

Seyhan Ön Muhasebe ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir muhasebe yazılımıdır

Seyhan Ön Muhasebe kullanıcılara büyük esneklik sunan açık kaynak koduna sahip bir muhasabe yazılımıdır.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir ön muhasebe yazılımı olan Seyhan Ön Muhasebe, işletim sistemi veya tarayıcı farklı gözetmeksizin hemen hemen her sistemde çalışabiliyor. Java JDK 1.6 ve üst sürümlerinin üzerinde çalışabilen Seyhan Ön Muhasebe, Java tabanlı bir yazılım olduğu için Windows işletim sisteminin yanısıra Mac ve Linux işletim sistemleri üzerinde de çalışabiliyor. Ayrıca programı İnternet Explorer, Mozilla Firefox ve Google Chrome tarayıcılarının hepsinde çalıştırabiliyorsunuz.

Seyhan Ön Muhasebe işletmenizin ön muhasebe ihtiyaçlarını gidermek için farklı modülleri bir araya getiriyor. Program içerisinde stok, kasa, çek, irsaliye, cari, banka, sipariş, fatura, admin ve genel modülleri yer almakta.

Programı Çalıştırmak için Bu Talimatlara Göz Atınız:

Kurulum işlemi için öncelikle sisteminizde Java JDK 6 ya da sonrası bir sürümün kurulu olması gerekiyor. Kurulu değilse şurdan nasıl kuracağınızı öğrenebilirsiniz.

İndirdiğiniz seyhan.zip dosyasını bilgisayarınızın herhangi bir dizinine açın. Bu dizinde bulunan (windows için) start.bat | (diğer sistemler için) start.sh dosyasını çalıştırın. Tarayıcınızdan http://localhost:9000 yazdıktan sonra gelen login formunda kullanıcı : super, şifre : 1234 yazın, hepsi bu.

Programın Çalışması için Gerekli Olan Java JDK'nın Nasıl Kurulacağını Bu Sayfadan Öğrenebilirsiniz:

http://www.seyhanproject.com/docs/#/others/install