Veresiye Programı

Veresiye Programı

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 32,723
  • DOSYA BOYUTU 7.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Prodyna Yazılım

Veresiye Programı ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir veresiye takip yazılımıdır

Veresiye Programı alacaklarınızı takip etmek ve veresiye hesaplarınızı düzenlemek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir veresiye takip programıdır.

Eğer bakkal ve market gibi bir dükkan işletiyorsanız çoğu zaman müşterilerinizin veresiye taleplerini geri çeviremeyebiliyorsunuz. Ülkemizde bir gelenek gibi olan bu durum maalesef ki işletmeciler açısından çok pratik işlemiyor. Her müşteri için ayrı bir veresiye hesabı açmak, bu hesaplara işlemleri karıştırmadan notlar eklemek, yanlış girişler yapmamaya özen göstermek ve tahsil edilen borçları işlemek hem verimlilik düşürmekte hem de pratik olmamaktadır.

İşte bu tip durumlarda Veresiye Programı kullanarak müşterilerinize özel kayıtlar oluşturabilir ve veresiye takip etme işini pratik bir hale getirebilirsiniz. Veresiye Programı her müşteri için özel bir kart açıyor ve bu müşteri kartına borçları işlemenize imkan tanıyor. Müşteriden borcunu tahsil ettiğinizde bunları sisteme işleyebiliyorsunuz ve işlemin yanına özel notlar da iliştirebiliyorsunuz.

Veresiye Programı'nda müşterileri kayderderken telefon numaralarını girebilmektesiniz. Bu sayede müşterilerle iletişime geçebilmeniz de kolaylaşıyor.
Veresiye Programı oldukça kolay bir şekilde kullanılabilmekte. Program arayüzü kolayca anlaşılabiliyor ve karışık işlemler yapmanızı gerektirmiyor. Veresiye Programı ile müşteri kayıtları oluşturabildiğiniz gibi mevcut kayıtları düzenleyebilmektesiniz. Borç girmek, tahsilat yapmak program penceresinde yer alan kısayollar sayesinde hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilmekte.

Veresiye Programı hem ücretsiz olması hem de kullanışlılığı ile ön plan çıkan başarılı bir yazılım.