Shark Fingers 3D Aquarium FREE

Shark Fingers 3D Aquarium FREE

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 353
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Useless Creations

Shark Fingers 3D Aquarium FREE ile kendi köpekbalığı akvaryumunuza sahip olabilirsiniz

Shark Fingers 3D Aquarium FREE Android cihazınızı kendinize ait bir köpekbalığı akvaryumuna dönüştürmenize yardımcı olan ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

Uygulama ekranınıza birkaç aç ve kana susamış köpekbalığını yerleştirmektedir ve tamamen 3 boyutlu olarak tasarlanmış bu köpekbalıkları serbestçe ekranınızda dolaşmaktadır. Parmağınızı ekrana dokundurduğunuzda ise köpekblaıkları parmağınızın farkına vararak parmağınıza saldırmaya başlamaktadır. Parmağınız ısırıldıktan sonra da ekranınıza kan yayılmakta ve köpekbalıkları daha da çıldırmaktadır.

Shark Fingers 3D Aquarium FREE farklı türdeki köpekbalıklarına yer vermektedir. Büyük beyaz köpekbalığından çekiç kafaya birçok alternatif sizleri beklemekte. Bunun yanında köpekbalıklarının yüzdüğü alanın arka planını değiştirebilmek de elinizde. Bu sayede kendi resimlerinizi akvaryumunuzun arkasına fon yapabilmektesiniz.

Shark Fingers 3D Aquarium FREE cihazınızın hareket ölçerini kullanarak akvaryumunuzu farklı açılara göre uyarlayabiliyor. Ayrıca telefonunuzun veya tabletinizin arka kamerasındaki görüntüyü direkt olarak akvaryumunuza aktarabilmek de mümkün.