Shoggoth Rising

Shoggoth Rising

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 857
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici dreipol

Shoggoth Rising, Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz aksiyon dolu bir nişan alma ve ateş etme oyunudur.

Shoggoth Rising, Android kullanıcılarının akıllı telefonları veya tabletleri üzerinde oynayabilecekleri hayatta kalma temalı bir nişan alma ve ateş etme oyunudur.

Aksiyonun hiç eksilmediği oyunda denizin ortasındaki bir fenerde mahsur kalan kahramanımıza yardım etmeye çalışacağız. Denizin derinliklerinden gün yüzüne çıkan ve korku salan deniz yaratıklarını deniz fenerine tırmanmadan önce kahramanımız yardımıyla öldürmemiz gerekiyor.

Eğer deniz yaratıkları size ulaşmayı başarırlarsa, sizlerin de tahmin edebileceği gibi çok hoş şeyler olmuyor ve ölüyoruz.

Kahramanımızın hayatta kalması için ona yardımcı olmaya çalışacağımız oyun, sahip olduğu etkileyici 3 boyutlu grafikleri ve animasyonları sayesinde oyunseverleri kendisine bağlamayı başarıyor.

 

Oldukça bağımlılık yapan bu oyunda, bölümlerde elde ettiğiniz başarıya göre kazanacağınız oyun içi para yardımıyla hem yakın mesafe hem de uzun mesafe silahları satın alabilir, geliştirebilir ve düşmanlarınıza karşı bu sayede avantaj kazanabilirsiniz.

Oyun içerisinde yer alan hikaye modu dışında bir de sizin ne kadar süre dayanabileceğinizi ölçmenize olanak sağlayan hayatta kalma modu yer almaktadır.

Global sıralama listesi sayesinde, arkadaşlarınızın ve dünya üzerindeki diğer oyuncuların yapmış olduğu yüksek skorları da görebileceğiniz Shoggoth Rising'i mutlaka denemenizi öneririm.