Siege Hero Wizards

Siege Hero Wizards

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 14
  • DOSYA BOYUTU 41.9 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Armor Games

Siege Hero Wizards fantastik atmosferiyle dikkat çeken bir bulmaca oyunu.

Siege Hero Wizards, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz sürükleyici ve eğlenceli atmosferiyle ön plana çıkan bir bulmaca oyunu.

Tam 89 ülkede 7 milyondan fazla oyunsever tarafından favori oyunlar arasında gösterilen Siege Hero Wizards'da Orcların ikamet ettiği binaları yıkmaya çalışıyoruz.

Angry Birds'e benzeyen bir yapıya sahip olsa da bu kez binaları yıkmak için kuşları değil kendi özel güçlerimizi kullanıyoruz. FPS kamera açısına sahip olan Siege Hero Wizards'ta en az hamleyle en fazla hasarı vermeye çalışıyoruz. Saldırı yapabilmek için ateş etmek istediğimiz noktaya basmamız yeterli oluyor.

Binaları yıkmak beklediğimizden çok zor bir şekilde gerçekleşiyor. Neyse ki aynı kategoride yer alan birçok oyunda karşımıza çıkan güçlendirme seçenekleri ve bonuslar bu oyunda da yardımımıza koşuyor. Yapıları yıkmakta zorlandığımız durumlarda güçlendirme seçeneklerini kullanarak işimizi kolaylaştırabiliyoruz.

Oyundaki temel amacımız orkları, goblinleri ve trolleri yok ederek kötü kalpli büyücüye ulaşmak ve onu yok etmek. Hem hikaye hem de oynanış olarak beğenimizi kazanan Siege Hero Wizards, bu kategoride bulabileceğimiz en iyi oyunlardan.