SimCity BuildIt APK

SimCity BuildIt APK

kullanıcı

SimCity BuildIt APK, mobil için tasarlanmış SimCity oyunudur. Şehir kurma simülasyonu oyunu detaylarıyla büyülüyor.

SimCity BuildIt oyunculara kendi şehirlerini kurma ve yönetme imkanı veren bir mobil simülasyon oyunudur. Mobilde en çok oynanan şehir simülasyon oyunlarından SimCity BuildIt APK indirme seçeneğiyle sizlerle.

SimCity BuildIt APK İndir

Seneler önce bilgisayarlarımızda oynadığımız SimCity oyunlarını mobil cihazlara taşıyan SimCity BuildIt'i Android işletim sistemini kullanan mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabilseniz de oyunda uygulama içi satın alma sistemi yer almakta. Bu konuda oldukça kötü bir karneye sahip olan Electronic Arts bu oyunda da mantık sınırlarını aşan bir ücretlendirme politikası izlemekte. Eğer uygulama içi satın alım işlemlerine dayalı oyunlardan uzak duruyorsanız SimCity BuildIt size göre olmayabilir.

SimCity BuildIt'te maceramız kendi şehrimizi kurarak başlıyor. Fakat herşey bina inşa etmekten ibaret değil. Binalarımızı vatandaşların ihtiyaçlarına göre stratejik bir şekilde yerleştirmemiz önemli. Bunun yanında vatandaşlarımızın diğer ihtiyaçlarına da cevap vermemiz gerekiyor. Yangın çıktığında itfaiye göndermeli, çöpleri düzenli olarak temizlemeli ve trafik gibi problemleri çözüme kavuşturmalıyız. Ancak bu şekilde vatandaşlarımızın bize düzenli olarak vergi ödemesini sağlayabiliyoruz ve şehrimizi bu kaynaklarla geliştirebiliyoruz.

SimCity BuildIt kaliteli 3 boyutlu grafiklere sahip. Şehrimizi hem gece, hem de gündüz kontrol edebiliyoruz. Renkli grafiklerle donatılan oyun eğer Simcity tecrübesini mobil cihazlarda yaşamak isterseniz hoşunuza gidebilir.

  • Şehrinizi hayata geçirin: Gökdelenler, parklar, köprüler ve çok daha fazlasını inşa edin. Vergilerin akmasını ve şehrinizin büyümesini sağlamak için binaları stratejik olarak yerleştirin. Trafik ve kirlilik gibi gerçek hayattaki zorlukları çözün. Enerji santralleri ve karakollar gibi hizmetler sağlayın. Büyük caddeler ve tramvaylar ile trafiğin akışını sağlayın.
  • Hayalinizi haritaya koyun: Tokyo, Londra, Paris tarzı mahalleler inşa edin ve Eyfel Kulesi veya Özgürlük Anıtı gibi özel ikonik yapıların kilidini açın. Stadyumlara sporcuları alırken geleceğin şehirleriyle yeni teknolojileri keşfedin. Şehrinizi nehirler, göller ve ormanlarla süsleyin, sahil boyunca veya dağ yamaçlarında büyütün. Her biri benzersiz mimari tarza sahip Sunny Isles veya Frosty Fjords gibi yeni bölgelerin kilidini açın. Şehrinizi benzersiz kılmak için her zaman yeni ve farklı şeyler vardır.
  • Zafer yolunuzda savaşın: Club Wars’ta şehrinizi canavarlara karşı koruyun veya diğer belediye başkanlarıyla yarışın. Kulüp arkadaşlarınızla kazanma stratejileri belirleyin ve diğer şehirlere savaş ilan edin. Savaş başladığında Disco Twister ve Plant Monster gibi çılgın felaketleri rakiplerinize salın. Savaşta kullanmak veya şehrinizi geliştirmek için değerli ödüller kazanın. Ayrıca haftalık görevleri tamamlayabileceğiniz ve lig sıralamasında zirveye tırmanabileceğiniz belediye başkanları yarışında diğer oyuncularla kapışın. Her yeni yarış sezonu şehrinizi güzelleştirmek için yeni benzersiz ödüller getirir.
  • Bağlanın ve takım kurun: Diğer üyelerle materyal alışverişinde bulunmak ve stratejiler ve mevcut kaynaklara ilişkin sohbet etmek için bir belediye başkanı kulübüne katılın. Birinin kişisel vizyonunu tamamlamasına yardımcı olmak için işbirliği yapın ve sizinki tamamlaması için destek alın. Devler inşa edin, birlikte çalışın, diğer belediye başkanlarına liderlik edin ve şehrinizin canlanmasını izleyin.