Sinemalar

Sinemalar

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,035
  • DOSYA BOYUTU 1.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Noktacom Medya AS

Sinemalar uygulaması ile vizyondaki filmleri yakından takip edebilirsiniz.

Türkiye’nin lider sinema sitesi Sinemalar.com’un Android uygulaması ile sinemaya dair herşey mobil cihazınızda. Tamamen ücretsiz olan sinema uygulamasını kullanarak vizyondaki ve vizyona girecek filmleri takip edebilir, film fragmanlarına göz atabilir, unutamadığınız filmlerin oyuncularına dair tüm bilgilere ulaşabilir, filme dair yapılan yorumları görebilirsiniz.

Widget desteği sayesinde vizyon filmlerine anında ulaşmanız imkan tanıyan Sinemalar.com ile ayrıca yakınınızdaki sinema salonlarını öğrenebilir, izlemek istediğiniz filmin seans bilgilerine ulaşabilirsiniz. Salonlar sekmesini kullanarak Türkiye’deki tüm sinemaların iletişim bilgilerini görüntüleyebilir, hangi sinemada hangi filmlerde gösterimde olduğunu öğrenebilirsiniz. Arama sekmesini kullanarak Sinema.com’un geniş arşivine kolayca ulaşabilirsiniz. İzlediğiniz filmleri Facebook’taki arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Tüm Android tablet ve telefonlarında sorunsuzca çalışan Sinemalar.com uygulaması, her sinema severin mobil cihazında olması gereken bir uygulama.