Skateboard Party 2 Lite

Skateboard Party 2 Lite

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,620
  • DOSYA BOYUTU 292.20 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ratrod Studio Inc.

Skateboard Party 2 Lite, Xbox kontrolcüsü ile de oynayabileceğiniz ücretsiz bir kaykay oyunudur.

Skateboard Party 2 Lite, Windows 8 tablet ve masaüstü bilgisayarınız üzerinden hiçbir ücret ödemeden oynayabileceğiniz 3 boyutlu grafiklere sahip bir kaykay oyunudur. Tek başınıza, arkadaşlarınıza karşı veya dünya genelinde en iyi kaykay oyuncularına karşı oynama fırsatı sunan oyunda kaykaycıların hem kendilerini hem de kaykaylarını özelleştirmeniz mümkün.

Windows 8 tabletinizde ve PC’nizde en iyi kaykay deneyimini yaşatan oyunda 9 farklı kaykaycı arasından dilediğinizi seçip sokaklara çıkıyorsunuz. Çatılar, park alanları, alışveriş merkezlerinde kaykayınızla artistik hareketler yaparak puan topluyorsunuz. Kaykayınızla yaptığınız hareketin zorluğuna göre de kazandığınız puan farklılık gösteriyor. Topladığınız puanları ise daha iyi bir kaykay satın almak ve diğer kaykaycıların kilidini açmak için kullanıyorsunuz.

Klavye ve  XBOX kontrolcüsünü destekleyen oyunda kendinizi geliştirilebileceğiniz eğitim bölümü de bulunuyor. Eğitim esnasında kaykayınızla yapabileceğiniz çılgın hareketleri öğreniyorsunuz. Kombo hareketlerin size getiri ise yüksek puan ve yeni içerikler.

Skateboard Party 2 Lite, Windows 8 ve Windows 8.1 tabanlı tablet ve bilgisayar için optimize edildiğinden her seviye cihazda akıcı bir şekilde oynayabileceğiniz harika bir kaykay oyunu.