Sky Burger

Sky Burger

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 162
  • DOSYA BOYUTU 25 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici NimbleBit LLC

Sky Burger, aldığınız siparişler üzerine gökten yağan hamburger köftelerini isteğe göre yerleştirerek hamburgerler oluşturacağınız eğlenceli bir Android uygulamasıdır.

Sky Burger, basit olarak sürekli büyük hamburgerler hazırlayacağınız oldukça eğlenceli ve etkileyici bir Android oyunudur.

Aldığınız siparişlere göre hamburgerin içerisine farklı hamburger köftelerinden belirli sayılarda koymalısınız. Gökyüzünden hamburger köftelerini kaçırmadan doğru olarak yakalayarak hamburgerinizin yapımına başlayıp devam ediyorsunuz. İstenilen hamburgeri yaptığınızda üstüne hamburger ekmeğini koyarak işinizi tamamlıyorsunuz ve bunun karşılığında para kazanıyorsunuz. Ayrıca hazırladığınız hamburgere göre bahşişde alabilirsiniz.

Kariyerinizde hamburger yaptıkça ilerleyerek en yükseğe geldiğinizde Gökyüzü Hamburgeri yapabilirsiniz. aldığınız her sipraişte büyüyen hamburger boyutlarını sırayla yaparak çok ara kazanabilirsiniz.

Köftelerin aralarına yeşillik, peynir, soğan ve domates gibi malzemeler eklediğiniz oyunu, saatlerce sıkılmadan oynayabilirsiniz. Sizde verilen siparişleri yerine getirmek ve büyük hamburgerler oluşturmak istiyorsanız hemen ücretsiz olarak Sky Burger'ı indirip, biran önce oynamaya başlayın.