Skype Voice Changer

Skype Voice Changer

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 63,104
  • DOSYA BOYUTU 4.6 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici AthTek Software

Skype Voice Changer ile Skype görüşmelerinizde sesinizi değiştirebilirsiniz

Skype Voice Changer arkadaşlarınıza, ailenize ve tanıdıklarınıza Skype üzerinden eğlenceli şakalar yapmanıza imkan tanıyan bir Skype ses değiştirme programıdır.

Skype ses değiştirme işlemi için farklı seçenekler sunan program sesinizi inceltmenize, kalınlaştırmanıza imkan tanımaktadır. Bay veya bayan sesi, kedi sesi, canavar sesi gibi efektler uygulayabilen program Skype ile birlikte çalışmaktadır.  Skype Voice Changer ile ses efektleri uygulamanın yanında görüşmeleriniz sırasında alkış, silah sesi, düdük gibi kısa sesli iletiler de gönderebilmektesiniz.

Skype Voice Changer'ı şaka amacı dışında da kullanabilirsiniz. Skype ses kaydetme özelliğine sahip program ile Skype görüşmelerini kaydetme işlemini gerçekleştirebilmektesiniz. Program Skype ses kayıt için de farklı seçenekler sunmaktadır. Kaydedeceğiniz dosya formatını belirleyebilirsiniz ve kaydedeceğiniz klasörü değiştirebilirsiniz. Skype Voice Changer özel sıkıştırma yöntemi sayesinde ses kayıtlarınızın kalitesini korumasını ve diskte daha az yer kaplamasını sağlar.

Skype Voice Changer'ı Skype görüşmeniz başladığında otomatik olarak ses kaydını başlatacak şekilde ayarlayabilir, karşı tarafın sesini ayrı bir dosya olarak kaydedebilirsiniz.

Skype'ı buradan indirebilirsiniz: