Sleep as an Droid

Sleep as an Droid

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,595
  • DOSYA BOYUTU 1.5 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Petr Nİ¡levka

Sleep as an Droid, kaliteli bir uyku için hazırlanmış olan bu uygulama uyku üzerine birçok özelliğe sahip.

Sleep as an Droid, uykuya dalmanızdan uyanacağınız ana kadar uyku ile ilgili tüm detayların hesaplandığı ve kaliteli bir uyku için geliştirilmiş özelliklerin yer aldığı başarılı bir mobil uygulamadır.

Uygulamadaki gerekli ayarların yapılması ve alarmın kurulması ile birlikte harekete geçen uygulama, uykuya kolay dalmak adına hoş tınılar meydana getirebiliyor. Uyku boyunca, cihazda bulunan ivmeölçer ile hareketleri algılayan Sleep as an Droid uykunuzun derinliği saptanabiliyor. Böylelikle hangi saat aralığında uykunuzun ne kadar derin ya da uyanmaya ne kadar yakın olduğunuzu görebiliyorsunuz. Geçmiş uykulara dair istatistiklerin tutulmasıyla uyku kalitenize dair elinizde önemli veriler birikmiş oluyor.

Alarmı kuracağınız uyanma zamanına dair aralıklar içinde uyanmaya en yakın olduğunuz anda sizi uyandırmaya gayret eden uygulama, uykunuzu aldığınızı düşünerek de sizi uyandırmaya kalkabilir. Böylelikle uyku düzeni oluştuma imkanına kavuşursunuz.

Uyandırırken olabildiğine yumuşak hamlelerde bulunurcasına ses üreten uygulama, gerçekten uyanıp uyanmadığınızı sorgulamak adına küçük bir bulmaca çözmenizi isteyebiliyor.

Not: Uygulamayı satın almak için https://sites.google.com/site/sleepasandroid/pricing adresiniz ziyaret etmelisiniz.