Slingshot

Slingshot

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 682
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Facebook, Inc.

Slingshot, Facebook'un geliştirdiği bir anlık mesajlaşma ve paylaşım uygulamasıdır.

Facebook piyasaya şimdiye kadar görülen fotoğraf ve video paylaşım uygulamalarından farklı bir uygulama sürdü. Slingshot, adeta paylamaya teşvik ediyor. Arkadaşlarınızın size gönderdği medyayı piksel piksel göstererek sizi merakta brakan uygulama, düzgün halini görebilmeniz için paylaşımda bulunmanızı istiyor. Böylece sosyalliğinizi sizin isteğinize bırakmıyor.

Slingshot, başka bir uygulamaya gerek duymadan fotoğraf ve videoların üzerinde özelleştirme yapmanızı kolaylaştırıyor. Resim ve videoların üzerine yazı yazabliyor, çizim yapabiliyorsunuz. Böylece paylaşımı gönderirken hissedilen duygular kaybolmuyor, tekrar tekrar hatırlanıyor.

Paylaşımların üzerine yapmak istediğiniz değişiklikleri kaydırma hareketyle kolayca yapabiliyorsunuz. Yazı ve şekillerin büyüklüğünü ve rengini ayarlamak için birkaç hareketiniz yeterli.

Slingshot'ın paylaşma tarzı da oldukça eğlenceli. Video ve fotoğrafınız hazır olduğunda gönder diyorsunuz ve paylaşım önce ekranın ortasına doğru küçülüyor, daha sonra bri roket gibi fırlatılıyor. Programın adıyla bağdaşan bu özelliği uygulamanın eğlencesini ikiye katlıyor. Bu eğlenceli uygulamayı mutlaka denemenizi tavsiye ederiz.

ARTILAR

Fotoğraf ve videoları özelleştirmeyi sağlıyor.

Fotoğraf ve video paylaşımına eğlence katıyor.

EKSİLER