SmartNews

SmartNews

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 57
  • DOSYA BOYUTU 2.40 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SmartNews, Inc.

SmartNews ile dikkatinizi çeken haberleri bir araya toplayabilirsiniz

SmartNews kullanıcılara dünya çapındaki güncel haberleri pratik ve kolay bir şekilde tkaip etme imkanı veren bir mobil haber uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan SmartNews temel olarak size ilgi duyduğunuz haberleri şık bir görünüm ile sunan bir haber uygulaması. SmartNews içerisinde yer alan algoritma günde 10 milyondan fazla makaleyi analiz edebilmektedir ve bu makaleler arasından en ilgi çekenleri filtreleyebilmektedir. Bu sayede çok çabalamadan ilgi çekici haberlere ulaşabilirsiniz.

SmartNews'te yer alan makaleler NBC News, TechCrunch, The Huffington Post, Bleacher Report, Quarts, The Verge, Vox.com, Reuters, AP, Perez Hilton ve daha birçok farklı kaynaklardan toplanmaktadır. Uygulama içerisinde bu makaleler kategoriler halinde toplanıyor ve kullanıcılar ekranın üstündeki renkli bölümlere dokunarak bu makaleler arasında geçiş yapabiliyor. SmartNews'in SmartView özelliği haberlerin yükleme sürelerini minimuma indiriyor ve haberlerin hızlı bir şekilde açılmasını sağlıyor. Uygulamanın bir diğer güzel yönü internet bağlantınız olmadığı durumlarda haber okumanıza da imkan vermesi. Böylece nerede olursanız olun SmartNews kullanarak haber okuyabilirsiniz.

SmartNews'in temiz ve şık arayüzü gözlerinizi yormadan haber okumanızı mümkün kılıyor.