Snake Towers

Snake Towers

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Set Snail

Snake Towers, bilinen ilk mobil oyunlardan biri olan yılan oyununun güncellenmiş bir hali olarak Android platformunda karşımıza çıkıyor.

Android işletim sistemli tablet ve akıllı telefonlarda oynanabilen Snake Towers mobil oyunu, bir mobil oyun klasiği olan yılan oyununun günümüz şartlarına uyarlanarak renklendirilmiş bir versiyonu olan keyifli bir beceri oyunudur.

Mobil oyun dünyasının atası olarak kabul edilen klasik yılan oyunundan fazlasıyla esinlenen Snake Towers, günümüz teknolojisiyle yoğrulup tekrar gün yüzüne çıktı. Ancak oynanıştaki mantık yine aynı; altınları topladıkça yılan uzuyor ve kendisine ayrılan platformda hareket alanı giderek daralıyor.

Snake Towers’da oyuna biraz da kurgu katılmış. Kontrol ettiğimiz yılan evrenin en uzun kulesinin tepesinde yaşıyor. Ayrıca lanetli olan kulelerde bazı tuzaklar da mevcut. Örneğin; yılana verdiğimiz komutlar bir anda tersine dönebilir. Yani sağa doğru yöneltmek istediğinizde yılan sola gidebilir. Ayrıca oyunda ilerledikçe bazı geliştirmeler de edinebilirsiniz. Bir mobil oyun klasiği Snake Towers mobil oyununu Google Play Store’dan ücretsiz indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.