Snapimals: Discover Animals

Snapimals: Discover Animals

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 25
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici BebopBee, Inc.

Snapimals: Discover Animals kendi hayvanat bahçenizi kurabileceğiniz bir mobil oyun

Snapimals: Discover Animals hayallerinizdeki doğal yaşam parkını tasarlamanıza imkan tanıyan ve sevimli hayvanları bu parka yerleştirmenize imkan tanıyan bir mobil hayvanat bahçesi oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefonlarınıza ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Snapimals: Discover Animals'da kendi dünyamızı yaratabiliyoruz. Snapimals: Discover Animals kapalı kafesler arkasına hayvanları hapsederek bir hayvanat bahçesi oluşturduğunuz bir oyun değil; oyunda bir açık hava doğal yaşam müzesi oluşturuyorsunuz ve bu müzede hayvanlar özgürcfe dolaşabiliyorlar.

Snapimals: Discover Animals'da bize bir ada verilmekte ve bu adayı çeşitli yapılarla süsleyebiliyoruz. Ayrıca adanın içerisinde gezinti yaparak hayvanları doğal hayatları esnasında keşfedebiliyoruz. Oyunun temel amacı da en güzel hayvan fotoğraflarını çekmek üzerine kurulu. Doğal yaşam parkımızda elimizde kamerayla en ilginç doğal yaşam karelerini çekebiliyoruz. 

Snapimals: Discover Animals içinde dinozorlar gibi tarih öncesi yaratıklara da yer veriliyor. Oyundaki hayvanlarla etkileşim kurabiliyor ve onlarla oyun oynayabiliyoruz.

Snapimals: Discover Animals sevimli animasyonlarla ve göze hoş görünen grafiklerle süslenmiş bir mobil oyun.