Snowboard Party

Snowboard Party

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 595
  • DOSYA BOYUTU 388.20 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ratrod Studio Inc.

Snowboard Party, Ratrod Studio tarafından geliştirilmiş oldukça kaliteli bir kar sörfü oyunu.

Snowboard Party, Windows 8 tablet ve bilgisayarınızda oynayabileceğiniz, kaliteli grafik ve müziklere sahip bir kar sörfü (snowboard) oyunu.

İster tek başınıza oynayabileceğiniz isterseniz de çoklu oyuncu modunda arkadaşlarınıza meydan okuyabileceğiniz bu snowboard oyunu, Rocky Dağları, Alpler ve Japonya olmak üzere üç farklı yerde yarışma fırsatı sunuyor. Sabahın ilk ışıklarında, gecenin bir vakti demeden yarışlara katılıyor, birbirinden tehlikeli hareketler yaparak rakiplerinizi geride bırakmaya çalışıyorsunuz. Başarı ile tamamladığınız her yarış sonrası kazandığınız puanlarla kayak tahtanızı yenileyebiliyor, yarışçınızın daha başarılı yarışlara imza atmasını sağlayabiliyorsunuz. Oyunda seçebileceğiniz bay ve bayan onlarca kayakçı bulunuyor. Her kayakçının hız, denge, dönü ve hava yeteneği farklı ve bu istatistikler yarış kazandıkça gelişme gösteriyor.

Görsel açıdan bilgisayarımızda oynadığımız oyunlardan çokta farklı olmayan Snowboard Party’nin müzikleri de oldukça kaliteli. Closer, Jack, No Blitz, Paul Spencer, The Pinz ve daha onlarca ismin parçaları eşliğinde kayak yapmak büyük keyif veriyor ve oyundan kısa sürede kopmanızı engelliyor.

Kış sporlarına ilgi duyuyorsanız Snowboard Party kesinlikle oynamanız gereken bir oyun. Harika grafik ve seslerle süslenmiş oyun deneme sürümü olarak gelmiyor; 4,99 TL ödeyerek satın almanız gerekiyor. Ayrıca oyun içerisinde de puan ve özel öğeler gibi satın alımlar bulunuyor.