Soft4Boost Any Audio Record

Soft4Boost Any Audio Record

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 854
  • DOSYA BOYUTU 24.14 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Soft4Boost

Soft4Boost Any Audio Record, bilgisayarınız üzerinde herhangi bir kaynaktan ses kaydı alabileceğiniz ücretsiz bir ses kayıt programıdır.

Soft4Boost Any Audio Record, kullanıcıların bilgisayarlarına bağlı olan herhangi bir kaynak üzerinden kolayca ses kaydı alabilmeleri için tasarlanmış olan ücretsiz ve güvenilir bir yazılımdır.

MP3, AAC, WAV, MP2, OGG, M4A, WMA ve daha birçok popüler ses formatı için destek sunan program sayesinde, ses dosyalarınızı dönüştürmek için ekstra bir yazılıma ihtiyaç duymazsınız.

İzlediğiniz filmler ve video klipler, oynadığınız oyunlar, dinlediğiniz müzikler veya radyo kanalları, hatta Skype üzerinden yaptığınız görüşmeleri bile kaydedebileceğiniz program, aynı zamanda mikrofon yardımıyla ses kaydı yapmanıza da olanak tanır.

Sade ve temiz bir kullanıcı arayüzüne sahip olan programın kullanımı oldukça kolaydır ve varsayılan olarak gelen kullanıcı arayüzü dışında Soft4Boost Any Audio Record içerisinde kullanabileceğiniz farklı temalar da yer almaktadır.

Herhangi bir kaynak üzerinden ses kaydı almak için kullanabileceğiniz basit bir programa ihtiyacınız varsa, Soft4Boost Any Audio Record tam ihtiyacınız olan ses kaydetme programı olabilir.