Soft4Boost Ringtone Creator

Soft4Boost Ringtone Creator

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 686
  • DOSYA BOYUTU 36.56 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Soft4Boost

Telefonunuz için zil sesleri ve tonları hazırlamak istiyorsanız bu ücretsiz uygulamayı kullanarak pek çok efekte ulaşabilirsiniz.

Soft4Boost Ringtone Creator programı, bir telefon zil sesi yaratma yazılımı ve oldukça hafif yapısıyla dikkatleri üzerine çekiyor. İstediğiniz ses dosyalarını dilediğiniz efektleri kullanarak güzel zil sesleri haline getirebiliyorsunuz ve böylece hazır zil seslerine gerek kalmadan kendinize ait bir sese sahip oluyorsunuz.

Programın arayüzü oldukça kullanışlı bir halde düzenlenmiş ve farklı sekmelerde bulunan ayarlara kolayca ulaşabiliyorsunuz. Uygulamada ses dosyaları ile uğraştığınız için yüksek adette seçenekler bulunuyor ancak bunları deneme yanılma yöntemi ile test edebilir ve istediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz.

Uygulamanın ücretsiz versiyonu dosyanın sadece yüzde 30’unu kaydetmenize izin verse de bunu daha uzun dosyalar kullanarak lehinize çevirebilirsiniz. Aynı zamanda birden fazla ses dosyasını birleştirebilir, anında kayıt aracı ile o an istediğiniz sesleri mikrofonunuzdan da kaydedebilirsiniz. Zil sesleri konusunda yeteneğini konuşturan programı seveceğinize eminim.

Kurulum sırasında karşınıza çıkacak olan ek program tekliflerini reddederek web tarayıcınızına istemediğiniz uygulamaların kurulmasına da engel olmayı unutmayın.