Soft4Boost TV Recorder

Soft4Boost TV Recorder

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 2,476
  • DOSYA BOYUTU 27.55 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Soft4Boost

Soft4Boost TV Recorder ile favori televizyon yayınlarınızı kaydedebilirsiniz

Soft4Boost TV Recorder eğer bilgisayarınızda bir televizyon kartı kullanıyorsanız televizyon yayınlarını kaydetme ve televizyon izleme amacıyla kullanabileceğiniz bir TV kaydetme programıdır.

Televizyon seyrederken favori programlarımızı arşivlemek isteyebiliyoruz. Eskiden video kasetlerle yapılan bu işlem oldukça zahmetliydi. Artık teknolojinin gelişmesine paralel olarak bu iş çok daha kolay bir hale geldi. Soft4Boost TV Recorder bize bu kolaylığı sağlayan kullanışlı yazılımlardan biri. Soft4Boost TV Recorder televizyonunuza bağlı televizyon kartını kullanarak canlı olarak televizyon yayınlarını kaydedebiliyor ve bu yayınları video dosyaları olarak bilgisayarınızda depolayabiliyor.

Soft4Boost TV Recorder'ı bir televizyon izleme programı olarak da kullanabiliyorsunuz. Program mevcut televizyon kanallarını tarayabilimekte. Tarama işlemi sonrasında size bulunan kanalları listeleyebilen Soft4Boost TV Recorder bu kanalları favori listenize almanıza imkan tanıyor ve seyretmek veya kaydetmek istediğinizde kolay erişim sunuyor.

Soft4Boost TV Recorder hem analog hem de dijital yayınları desteklemektedir. Programın en kullanışlı özelliklerinden biri zamanlı kayıt özelliğidir. Bu özellik sayesinde dilediğiniz televizyon programını zaman aralığı belirleyerek kaydedebiliyorsunuz.