Soft4Boost Video Capture

Soft4Boost Video Capture

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 2,128
  • DOSYA BOYUTU 31.89 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Soft4Boost

Soft4Boost Video Capture ile kameralarınızdan kayıt yapabilirsiniz

Soft4Boost Video Capture kullanıcılara webcam görüntü kaydetme ve VHS dönüştürme gibi farklı konularda yardımcı olan bir video kayıt programıdır.

Soft4Boost Video Capture sayesinde webcamimiz aracılığıyla yakaladığımız görüntüleri video dosyaları olarak bilgisayarımıza kaydedebiliyoruz. Programın bu kullanışlı özelliği bize web kameramızı bir video kaydetme aracı olarak kullanma imkanı veriyor. MPEG-2 ve MJPEG formatlarını destekleyen program dosya boyutu konusunda yaşanan problemleri de çözüyor. 

Eğer eski VHS kasetlerinizi dijital formatlara çevirmekte güçlük yaşıyorsanız Soft4Boost Video Capture size gerekli çözümü sunacaktır. Soft4Boost Video Capture kullanarak VHS kaset kaydı yapan VHS kameranızı veya VCR cihazınızı bilgisayarınıza bağlayarak bu kasetlerin içeresinde yer alan anolog formattaki görüntüleri dijital video dosyaları şeklinde bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Bu sayede anılarınızı ölümsüzleştirebilir, VHS kasetlerinizin tarihte kaybolmasını engelleyebilirsiniz.

Soft4Boost Video Capture VHS kameraların yanında günümüz teknolojisini kullanan DV ve HD kameralardan da görüntü kaydı yapabiliyor. Programın güzel yönü kaydedilen dosyaları otomatik olarak süre veya dosya boyutu tabanlı olarak parçalara ayırabilmesi.