Softtote Data Recovery

Softtote Data Recovery

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,328
  • DOSYA BOYUTU 3.22 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Softtote

Softtote Data Recovery, MAC üzerinde yanlışlıkla silinen verileri kurtarabileceğiniz ücretsiz bir programdır.

Softtote Data Recovery, Mac kullanıcılarının yanlışlıkla sildiği verileri veya Mac'leri üzerinde kaybolan verileri kurtarmalarına olanak sağlayan bir veri kurtarma yazılımıdır

Format, virüs bulaşması, beklenmedik güç kesintileri, yanlış yapılan işlemler veya farklı nedenler sonucu ortaya çıkan her türlü veri kaybına karşı ücretsiz bir veri kurtarma çözümü sunan program oldukça başarılıdır.

Bu güçlü veri kurtarma yazılımı MAC OS işletim sisteminiz üzerinde silinen veya kaybolan verileri, sabit diskleri, iPod, USB sürücü, SD kart, dijital kamera, cep telefonu, MP3 ve MP4 çalar gibi cihazlar üzerindeki verileri de geri döndürebilmektedir.

HFS+, FAT 16/32 ve NTFS dosya sistemleriyle uyumlu olarak çalışan Mac dosya kurtarma yazılımı, başka bir depolama ortamına kaydedilmiş olan orijinal verileri değiştirmeden de kurtarma işlemini gerçekleştirebilmektedir.

Tarama işlemi sonunda kurtarmak istediğiniz verileri size seçme imkanı da sunan Softtote Data Recovery, Mac kullanıcılarının mutlaka denemesi gereken veri kurtarma yazılımlarından bir tanesidir.