Solar Weather

Solar Weather

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,216
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Hollr, Inc.

Solar Weather, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde kullanabileceğiniz en iyi hava durumu uygulamalarından bir tanesidir.

Solar Weather, 2 milyondan fazla kişi tarafından kullanılan ve Android platformunun en popüler hava durumu uygulamalarından bir tanesidir. Muhteşem bir tasarıma sahip olan uygulama ile hava durumu hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Gereksiz veya kullanışsız özelliklere sahip olmayan uygulama direkt olarak sadece hava durumu bilgilerine ulaşmanızı sağlamaktadır. 29000 farklı hava durumu istasyonundan bilgi toplayan uygulama en doğru hava durumu tahminlerini görmenizi sağlamaktadır. Bu rakam Amerika'nın hava durumu tahminleri için 42000 istasyona çıkmaktadır. Günün 24 saati hakkında detaylı hava durumu bilgilerini göreceğiniz uygulamanın gözünüze ilk çarpacak olan özelliği ise tasarımı. Etkileyici bir tasarıma sahip olan uygulama üzerinde reklam bulunmamaktadır. Bu sayede hava durumu kontrol yaparken can sıkıcı reklamlar ile karşılaşmazsınız.

Daha önce karşılaşmadığınız türde bir hava durumu uygulaması olan Solar Weather'ı Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip indirerek mutlaka denemenizi öneririm. Uygulamayı kulllanarak öğrendiğiniz hava durumu bilgilerini arkadaşlarınız ile sosyal platformlar üzerinde paylaşarak onlarında gerekli önlemleri almalarını sağlayabilirsiniz.