Song Match: 2011

Song Match: 2011

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 92
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Trivia Labs

Song Match: 2011, Android cihazlarınız üzerinden size gösterilen şarkının hangi sanatçıya ait olduğunuz bilmeye çalışacağınız heyecanlı bir yarışma uygulamasıdır.

Song Match: 2011, Android telefon ve tabletleriniz üzerinden oynayabileceğiniz bir müzil yarışma oyunudur. Müzik dinlemeyi ve farklı müzikleri denemeyi seviyorsanız ve müzik konusunda kendinize güveniyorsanız bu uygulama tam size göre.

2011 yılında çıkmış olan 1000'den fazla şarkının hangi sanatçılara ait olduğunu karşınıza gelen test sorularında doğru cevaplamaya çalışacağınız uygulamada, müzik bilginizi ölçebilirsiniz. Zamana karşı yarışacağınız oyunda, 30 saniyelik süre içerisinde karşınıza gelen 15 soruyuda dikkatli ve doğru olarak yanıtlamalısınız. Sorulara ne kadar hızlı cevap verirseniz aynı oranda daha yüksek puan kazanabilirsiniz.

Dünyaca ünlü ve popüler şarkıcıların şarkılarının bulunduğu uygulamada kimi zaman oldukça kolay sorular denk gelsede, kimi zaman epey zorlanabilirsiniz.

Uygulamanın sahip olduğu gelişmiş rastgele sistemi sayesinde aynı sorular ile karşılaşma ihtimaliniz çok düşük. Uygulamayı arkadaşlarınız ile birlikte oynayıp kimin daha çok müzik bilgisine sahip olduğunu aldığınız paunları kıyaslama yaparak ölçebilirsiniz. Ayrıca aldığınız puana göre tüm oyuncular arasındaki yerinizi görebilir ve sonuçlarınızı Facebook ile Twitter üzerinden tanıdıklarınız ile paylaşabilirsiniz.

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu sanatçı-şarkı eşleştirme oyunu ile hoş vakit geçirerek eğlenebilirsiniz.