Sonic Dash 2: Sonic Boom

Sonic Dash 2: Sonic Boom

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,570
  • DOSYA BOYUTU 58.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SEGA

Sonic Dash 2: Sonic Boom güzel grafikleri ve bol aksiyonu birleştiren bir mobil sonsuz koşu oyunudur

Sonic Dash 2: Sonic Boom oyun dünyasının en ünlü kahramanlarından olan süpersonik kirpi Sonic'in ve sadık dostlarının maceralarını konu alan bir mobil sonsuz koşu oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir Sonic oyunu olan Sonic Dash 2: Sonic Boom'da kahramanımızın yaşadığı renkli ve büyüleyici fantastik dünyaya konuk oluyoruz ve reflekslerimizi konuşturarak tehlikeli görevleri tamamlamaya çalışıyoruz. Oyunda temel olarak Sonic'i yönetiyoruz ve karşımıza çıkan engelleri doğru zamanlamayla aşarak altın halkaları toplamaya çalışıyoruz. Bu işi gerçekleştirebilmek için kimi zaman ağaç kütüklerinin altındaki boşluklardan kayıyor, derin uçurumların, bombaların, dikenli tuzakların üzerinden atlıyor ve zamanında sağa veya sola kayarak yön değiştiriyoruz.

Sonic Dash 2: Sonic Boom'da Sonic'i yönetebilmenin yanısıra takım oyunu modunda 3 kahramanı aynı anda yönetebiliyoruz. Kaçış maceramız boyunca bu kahramanlar arasında geçiş yapabiliyoruz. Her kahraman kendine has bir süper yeteneğe sahip. Bu yetenekleri mavi küreleri toplayarak aktifleştirebiliyoruz. Yetenekleri kullandığımızda ise önümüzdeki engelleri yıkıp geçebiliyoruz.

Sonic Dash 2: Sonic Boom'da oyun kontrolleri oldukça kolay. Kahramanımızın yön değiştirmesini, zıplamasını veya alttan kaymasını sağlamak için parmağımızı ekranda gerekli yöne doğru kaydırmamız yeterli. Oyunun grafikleri ise oldukça başarılı. Sonic Dash 2: Sonic Boom, Temple Run ve Subway Surfers gibi aynı türdeki oyunlara dişli bir rakip olarak öne çıkıyor.