sp

sp

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,493
  • DOSYA BOYUTU 5.20 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici General Adaptive Apps Pty Ltd

sp, benzer iki harfli isimli oyunlar serisinin eğlenceli ve ücretsiz 8. oyunu.

sp, ekranın altından gelen noktaları ortadaki büyük topa çizgiler yardımıyla bağlamanız gerekne eğlenceli ve heyecanlı bir Android beceri oyunu. Bulmaca oyunu kategorisinde yer alan sp, aynı geliştirici firmanın benzer şekilde ürettiği oyun serisinin sekizinci oyunu. aa, uu, ff, rr vb. iğsimli oyunlara sahip olan geliştirici firma her oyunda ufak değişiklikler yaparak kullanıcılara eğlenebileceği yeni oyunlar sunuyor.

Oynarken keyifli vakit geçirmek dışında, bölümleri geçebilmek için hırs da yapabiliyorsunuz. Oyunda en önemli unsur ise zamanlama. 150 bölümden oluşan ve her bölümü farklı bir heyecan sunan sp'yi Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip sınırsızca oynayabiliyorsunuz.

Bir sonraki bölüme geçebilmek için bulunduğunuz bölümü başarıyla tamamlamanız gerekiyor. Geçemediğiniz bölümleri uygulama içerisindeki markete girerek ücret karşılığında geçebiliyor yada direkt olarka parasını ödeyerek tüm bölümleri satın alabiliyorsunuz. Oyunda başarılı olursanız liderlik sıralamasına girerek madalye bile kazanma şansınız bulunuyor. Fakat bunun için çok dikkatli oynamanız gerekiyor. Tabi çok dikkatli olmanız dışında çok da iyi hamleler yapmalısınız.

Eğer oyun sizi zorlamaz ise serinin diğer oyunlarını da sitemiz üzerinden indirerek onları da bitirmeye çalışabilirsiniz.