Space Armada

Space Armada

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3
  • DOSYA BOYUTU 107.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Azur Interactive Games Limited

Eşsiz tasarımlara sahip onlarca uzay aracı ile aksiyon dolu savaşlara katılacağınız eğlenceli bir oyundur.

Uzayda yolculuk yaparak farklı savaş gemilerini kontrol etme fırsatı bulabileceğiniz ve uzayda bir üs kurarak gezegenlere hükmedebileceğiniz Space Armada, Android ve İOS işletim sistemlerine sahip cihazlarda sorunsuz bir şekilde çalışan ve 5 milyondan fazla oyun tutkunu tarafından keyifle oynanan sıra dışı bir oyundur.

Kendi uzay aracınızı yönlendirerek farklı gezegenlere karşı mücadele edebilir ve savaşlardan ganimet topladıkça uzay üssünüzü geliştirebilirsiniz. Yeni uzay gemileri ve bombalama sistemlerinin kilidini açabilir ve rakiplerinizle online savaşlar yapabilirsiniz.

Oyunda farklı özelliklere ve saldırı sistemlerine sahip 20’den fazla uzay aracı yer almaktadır. Ayrıca uzay gemilerinizi özelleştirebileceğiniz yüzlerce donanım bulunmaktadır. Küçük bir gemiyle oyuna başlayarak aksiyon dolu savaşlara katılabilir ve seviye atladıkça tüm gezegenlere hakim olabilirsiniz. Ayrıca gerçek oyuncularla mücadele ederek daha fazla ganimet kazanabilir ve sıralamada adınızı zirveye yazdırabilirsiniz.

Ücretsiz olarak oyuncularla buluşan ve aksiyon oyunları arasında yer alan Space Armada, sürükleyici özelliği sayesinde sıkılmadan oynayacağınız ve gezegenler arası yolculuk yaparak nefes kesen yıldız savaşlarına katılacağınız kaliteli bir oyundur.