Speed Touch

Speed Touch

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 15
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ICLOUDZONE INC.

Speed Touch, Android platformunda oynadığımız meyve kesme ve dilimleme oyunlarını farklı bir şekilde oynayarak ekrana gelen böcekleri keseceğiniz eğlenceli bir Android oyunudur.

Speed Touch, insanları ısırmayı çok böceklerden intikamınızı alabileceğiniz ücretsiz ir Android oyunudur. En popüler meyve kesme oyunu olan Fruit Ninja ile aynı yapıda olan oyunda, ekranınıza meyveler yerine kesmeniz gereken böcekler gelmektedir.

Oynarken hem eğleneceğiniz hemde saatin nasıl geçtiğinin farkına varamaycağınız Speed touch oyununda, amacınız ekrana gelen tüm böcekleri parmağınızla yapacağınız hamleler ile keserek öldürmek.

Basit ve ufak bir boyutlu olmasına rağmen, Android cihazlarınız ile birlikte eğlenmenizi sağlayan oyunu oynadıkça bağımlılık kazanabilirsiniz. Ekrandaki böcekleri kestikçe daha yüksek puanlara ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz olarak indirerek android telefon ve tabletlerinizle kısa ve boş zamanlarınızı doldurmak için kullanabileceğiniz eğlenceli uygulamalardan biri olan Speed Touch'ı denemenizi tavsiye ederim.