Spellweaver

Spellweaver

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 50
  • DOSYA BOYUTU 203.83 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Dream Reactor

Spellweaver online olarak oynayabileceğiniz bir kart oyunudur

Spellweaver, Hearthstone gibi oyunlarla yaygınlaşan kart oyunu türüne ilginç yenilikler kazandıran ve oyunculara keyifli bir içerik sunmayı başarabilen bir oyun olarak tanımlanablir.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Spellweaver bizi fantastik bir dünyaya konuk ediyor. Bu dünyada birbirleriyle savaşan kahramanları kontrol ederek galip gelen taraf olmaya çalışıyoruz. Oyundaki savaşlarda farklı kahramanları ve yaratıkları bir araya toplayarak kendi kart destemizi oluşturuyoruz. Kendine has yeteneklerle donatılmış olan bu kahramanların ve yaratıkların yeteneklerini nasıl ve ne zaman kullandığımız ise oyunun taktiksel yaısının bir bölümünü oluşturuyor.

Spellweaver'ı benzer oyunlardan farklı kılan öğelerden ilki oyunculara kahramanlarını maçlar sırasında geliştirebilme imkanı verilmesi. Bu sayede kahramanlarınızı güçlendirerek rakibinizin zayıflıklarından daha fazla yararlanabiliyor veya rakibinizin güçlü olduğu yönlere karşı önlem alabiliyorsunuz. Ayrıca kahramanlar mevcut yeteneklerini geliştirmenin yanısıra yeni yetenekler de kazanabiliyorlar.

Spellweaver'ı farklı kılan bir diğer öğe de yaratık hızı sistemi. Oyunda yer alan yaratıklardan kimileri hızlı, kimileri yavaş hareket edebiliyor. Hızlı hareket eden yaratıklar savaşın gidişatını değiştirebiliyorlar; fakat daha zayıf oluyorlar. Yavaş hareket eden yaratıklar ise daha büyük ve güçlü oluyorlar; fakat hızlı yaratıklar kolayca yavaş hareket eden yaratıklardan kaçabiliyorlar.

Spellweaver içerisinde farklı oyun modları yer almakta. Ayrıca oyun içine dahil edilen turnuvalarda oyuncuları özel ödüller bekliyor. Oyunun minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows XP işletim sistemi

- 1 GB RAM

- DirectX 9.0c uyumlıu herhangi bir ekran kartı

- DirectX 9.0c

- 500 MB boş depolama alanı