SpongeBob Diner Dash

SpongeBob Diner Dash

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 579
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici PlayFirst

SpongeBob Diner Dash'da Sünger Bob dünyasına konuk oluyoruz

SpongeBob Diner Dash oyunculara sevilen çizgi film kahramanı Sünger Bob'un dünyasına konuk olma ve kendi restoranlarını işletme imkanı veren bir mobil restoran oyunu

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize indirerek oynayabileceğiniz bu SpongeBob oyunu içinde Sponge Bob ve arkadaşlarının yaşadığı Bikini Bottom şehrine yolculuk ediyoruz. Oyunumuzun hikayesi Sünger Bob'un partonu olan Bay Yengec'in yeni restoranlar açmaya niyetlenmesiyle başlıyor. Bay Yengec yeni restoranlarının başında durması için Sünger Bob'u görevlendiriyor ve biz de eğlenceye bu noktada dahil oluyoruz.

Bu eğlenceli Sünger Bob oyunu bize Bikini Bottom halkına hizmet etme imkanı veriyor. Oyundaki temel amacımız restoranımızı ziyaret eden Bikkini Bottom sakinlerini memnun etmek. Bu işi gerçekleştirebilmek için yapmanız gereken müşterilerin siparişlerini hızlı bir şekilde almak, yemeklerin hazırlanmasını sağlamak ve müşterilerin masasına bu yemekleri servis etmek. Bu işi ne kadar başarılı bir şekilde gerçekleştirirsek müşterilerden o kadar yüksek puan ve bahşiş alıyoruz. Oyunda ilerledikçe müşteri sayısı da artıyor ve işler karışmaya başlıyor. Neyseki Sünger Bob'un yakın arkadaşı Patrick ve diğer arkadaşları yardımımıza koşuyor.

Oyuncular SpongeBob Diner Dash'ı indirdikten sonra oyunun ilk 7 bölümünü ücretsiz olarak oynayabilmekteler. Oyundan memnun kalırsanız geri kalan bölümleri uygulama içinden satın alabilirsiniz.