Spymaster

Spymaster

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 146
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici PlayRaven

Spymaster İkinci Dünya Savaşı'nı konu alan ilginç bir casusluk oyunudur ve tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Spymaster iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir casusluk oyunudur. İlk olarak belirtmem gerekirse bu oyun çok fazla aksiyon içermiyor fakat öylesine bir atmosfere sahip ki heyecan bir an olsun durmuyor. Oyunda sürekli olarak çözülmesi gereken gizemler var ve biz de kendi casus takımımızla bizden istenen bilgilere ulaşmaya çalışıyoruz.

İkinci Dünya Savaşı esnasında geçen bu oyunda yerine getirmemiz gereken görevler bir hayli zorlu. Kaosun ve güvensizliğin hakim olduğu bir çevrede en beklenmedik kişiler bile bilgi sızdırıyor olabilir. Biz de kendi casus takımımızı kurarak düşman hatlarının arkasına sızmalı ve hayati öneme sahip olan bilgileri çalmalıyız.

Oyunda epey kaliteli grafikler ses efektlerine yer verilmiş. Bu iki önemli unsur başarıyla kombine edildiği için oyunun atmosferi benzersiz bir hale geliyor. Görevlerin farklı ortamlarda gerçekleştiriliyor olması oyun yapısının tekdüze olmasına engel oluyor.

Genel olarak son derece başarılı bir oyun olarak niteleyebileceğim Spymaster, aksyion dozu yüksek olmasa da heyecan yaşamak isteyen oyunseverlerin mutlaka denemesi gereken türden bir oyun.