SpywareBlaster

SpywareBlaster

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 18,669
  • DOSYA BOYUTU 3.91 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici BrightFort

Bilgisayarınızı spyware, adware, hijacker, dialer ve daha bir çok zararlı yazılımdan koruyan ve bu aktif koruması sayesinde alanında en başarılı programlardan birisi olan SpywareBlaster tamamen ücretsiz.

Spyware, adware, browser hijacker'ları veya arayıcılar(dialer) internet güvenliğini tehdit eden ve en hızlı şekilde gelişen tehlikeli yazılımlardır. Bir internet sayfasından kolayca bilgisayarınızı bulabilen bu yazılımlar güveliğinizi tehdit ederler.Bu tehlikeleri önlemek için yapmanız gereken en önemli şey sistem güvenliğinizi sağlam tutmaktır.

SpywareBlaster bu kategoride bulunan ücretsiz, en iyi ve en güvenilir programlardan birisidir. Spyware, adware, hijacker, dialer ve diğer istenmeyen potansiyel yazılımlara karşı koruma sağlar. Internet Explorer veya Mozilla Firefox çerezlerinizi takip eden yazılımları engeller. Tehlikeli sitelere erişimi otomatik olarak engeller. SpywareBlaster sisteminizi spyware gibi zararlı yazılımlardan korumanıza yardımcı olur. Ve internetin iyi tarafını tanımanıza katkıda sağlar. Diğer programlara benzemeyen SpywareBlaster arkaplanda çalışma zorunluluğu olmayan bir programdır. Bu sayede bilgisayarınızı zorlamaz.