Squishy Bird

Squishy Bird

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,423
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Anh Tuan

Squishy Bird, Flappy Bird'den intikam alma fırsatını bize sunuyor

Squishy Bird kısa bir süre önce çıkış yaparak salgın gibi yayılan Flappy Bird oyununa bir gönderme olarak yayınlanmış, Android işletim sistemine sahip telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir kuş avlama oyunudur.

Flappy Bird oldukça basit bir mantığa dayanan bir oyundu. Fakat oyunun basit oynanabiliyor olmasına rağmen inanılmaz bir zorluk seviyesine sahip olması nedeniyle oyun severler sinir hastası olmuş, saç ve baş yolacak hale gelmişlerdi. İşte bu çılgınlığa bir cevap olarak ve oyun severlerin bu çilelerini geçirecek, rahatlama imkanı sunacak Squishy Bird yayınlandı.

Squishy Bird'de amacımız ekranımızda süzülen Flappy Bird kuşlarını avlamak. Başta bu iş oldukça kolay. Kuşlar ekranımızdan geçerken ekrana dokunmamız kapanın kapanmasına ve kuşların yakalanmasına yeterli oluyor. Fakat oyun ilerledikçe oyundaki heyecan da artıyor. Giderek hızlanan kuşların sayısı artıyor ve daha hızlı hareket ederek daha dikkatli hamleler yapmamız gerekiyor. Oyun reflekslerimizi sınıyor ve Flappy Bird kuşlarından intikam alma fırsatını bize sunuyor. Oyunda temel amacımız kuşları kaçırmadan hepsini kapanda yakalamak. Eğer kuşlar kapanı geçerse oyun sonlanıyor.