Star Chef

Star Chef

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 127
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici CanadaDroid

Star Chef'te restoranımızı ziyaret eden müşterilere lezzetli yiyecekler sunmaya çabalıyoruz.

Star Chef, yemek yapma oyunları kategorisinde yer alan eğlenceli bir Android oyunu. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda büfe işletmeciliği görevini üstleniyoruz ve müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. Bunu başarabilmek için öncelikle müşterilerimizin neler istediğini not almalı ve servise hızlı bir şekilde başlamalıyız.

Oyunda müşterilerimize servis yapabilmek için kullanacağımız besinler ekranın alt bölümünde yer alıyor. Bunlardan ihtiyacımız olanları seçerek kombine ediyor ve sunuma başlıyoruz. Bu noktada siparişleri dikkatli bir şekilde takip etmemiz gerekiyor aksi halde yanlış malzmeleri kullanarak müşteri memnuniyetini düşürebiliyoruz.

Oyunda suşi, hamburger ve pasta adası olmak üzere toplamda üç farklı ada var. Bu adaların her biri isimlerinden de anlaşılabileceği gibi farklı yiyecekler üzerine odaklanıyorlar. Suşi adasında Japon kültürünün önemli öğelerinden olan suşi servisi yapıyoruz. Hamburger adasında lezzetli hamburgerler yapmaya çalışırken pasta adasında ise bol kremalı ve renkli pastalar hazırlıyoruz. Her bir adada onlarca farklı bileşen var.

Grafik ve modelleme kalitesi olarak beklentilerimizin üzerine çıkmayı başaran Star Chef, Android cihazları üzerinde yemek yapma oyunları oynamaktan keyif alan herkesin hoşuna gidebilecek türden bir oyun.