Steppy Pants

Steppy Pants

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 547
  • DOSYA BOYUTU 55.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Super Entertainment

Steppy Pants mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur

Steppy Pants bir süre önce iOS işletim sistemi için yayınlanan ve büyük beğeni kazanan beceri oyununun Android versiyonu.

Akıllı telefon ve tablelterinize tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Steppy Pants, günlük hayatta birçoğumuzun sıkça oynadığı bir oyunu mobil cihazlarımıza taşıyor. Normalde kaldırımda yürürken parkeler arasındaki çizgilere basmadan yol almaya çalışırız. Bu işi yapmak için de yerine göre uzun adımlar veya kısa adımlar atmamız gerekir. İşte Steppy Pants'te de yine bu işi yapıyoruz; fakat dokunmatik kontrollerle.

Steppy Pants'te ilerlerken çizgilere basmamamız gerekli. Bunun için de ekrana belli bir süre dokunmamız ve zamanı geldiğinde parmağımızı bırakmamız gerekiyor. Oyunda ilerledikçe karşımıza farklı engeller çıkmakta. Kimi zaman yoldan karşıya geçmemiz gerekiyor, bunu yaprken de trafikteki arabalara dikkat ediyoruz.

Steppy Pants'te yol aldıkça puan kazanabiliyoruz. Oyun içerisinde birçok farklı kahraman seçeneği mevcut. Oyunun grafikleri de bir hayli başarılı.

ARTILAR

Eğlenceli oynanış

Güzel grafikler

EKSİLER