Stick Cricket 2

Stick Cricket 2

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 85
  • DOSYA BOYUTU 46.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Stick Sports Ltd

Stick Cricket 2 türünün en iyi örnekleri arasında yer alan bir kriket oyunudur

Stick Cricket 2 oyunculara bir kriket yıldızı olma imkanı veren bir mobil kriket oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir spor oyunu olan Stick Cricket 2'de herşeye sıfırdan başlayan bir kahraamnı yönetiyoruz. Oyundaki hikayemiz yerel kriket klubü seçmeleriyle başlıyor. Biz bu seçmelere katılarak yeteneklerimizi sergilemeye ve jürinin gözüne girmeye çalışıyoruz. Takıma seçildiğimizde ise maçlara çıkarak uluslararası arenada kendimizi göstermek ve bir yıldız olmak için çaba veriyoruz.

Stick Cricket 2'de temel amacımız bize gönderilen topları kriket sopamızla karşılamak ve sayı kazanmak. Oyunda 90 farklı bölüm yer alıyor ve bu bölümler de kendi içlerinde farklı yapılara sahipler. Stick Cricket 2'de başarı kazandıkça yeni ekipmanların ve kıyafetlerin kilidini açabiliyor, oyuncumuzun daha özel görünmesini sağalaybiliyoruz. Açılan ekipmanlar sadece görünüm anlamında değil, istatistiksel olarak da oyunu etkiliyor ve maçlarda daha iyi performans sergilememize yardımcı oluyor.

Stick Cricket 2 grafiklerinin sevimli ve göze hoş göründüğü söylenebilir. Eğer kriket sporunu seviyorsanız veya farklı bir spor oyunu oynamak istiyorsanız Stick Cricket 2 hoşunuza gidebilir.