Stockfish Chess

Stockfish Chess

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 263
  • DOSYA BOYUTU 1.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Karl Schreiner

Stockfish Chess, tam olarak bir satranç oyunu olmamasına rağmen güçlü bir sisteme karşı satranç oynama şansı sunan satranç motoru uygulaması.

Stockfish Chess, direkt olarak bir satranç oyunu olmamasına rağmen, güçlü özellikler ve akıllı sistem barındıran bir satranç motoru. Popüler Stockfish satranç motoru olarak tanınan bu uygulama içerisinde Stockfish 4 motoru bulunuyor. Fakat bu uygulamayı kullanarak satranç oynamak için farklı bir uygulama kullanmanız gerekiyor. Çünkü uygulama içindeki satranç motorunun grafiksel arayüzü bulunmuyor.

Popüler ve çok kullanılan satranç motorlarından bir tanesini kullanmak istiyorsanız Stockfish Chess uygulamasını kullanabilirsiniz.

Kullanacağınız arayüze göre motorun özellikleri değişiklik gösteriyor olmasına rağmen güvenilir ve ücretsiz bir satranç motoru olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

Uygulama içerisinden satranç motorunun zorluğunu ve ne kadar agresif oynayacağını seçebiliyorsunuz. Böylece karşınıza gelecek akıllı rakibinizin güç ayarları size bağlı oluyor. Kendinizi geliştirdikçe motorun zorluğunu da arttırarak sizi zorlamasını sağlayabilir, hatta ona karşı yenilebilirsiniz.