Streaming Audio Recorder

Streaming Audio Recorder

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 1,853
  • DOSYA BOYUTU 12.67 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Apowersoft.com

Streaming Audio Recorder internet üzerinden müzik dinleyebileceğiniz ve ses kaydı alabileceğiniz başarılı bir yazılımdır.

Streaming Audio Recorder duyduğunuz her sesi kolayca kaydetmenize olanak sağlayan bir ses kayıt aracıdır. Program kullanıcılara, sistem sesi, mikrofon sesi ve ikisini aynı anda kaydetme gibi seçenekler sunar. Örneğin internet üzerinde dinlemekte olduğunuz canlı bir yayın akışını kaydedebileceğiniz gibi isterseniz kendi sesinizi ve aynı anda bir Skype konuşmasınıda kaydedebilirsiniz.

Program tüm bu sesleri kaydetmenize olanak sağlarken, bir yandan da kaydettiğiniz bu sesleri farklı ses formatlarına dönüştürmenize olanak sağlar. MP3, WMA, WAV, OGG, AAC ve RA gibi bilinen birçok ses formatı Streaming Audio Recorder tarafından desteklenmektedir. Böylece kaydettiğiniz ses dosyalarını uygun formatlarda kaydederek taşınabilir aygıtlarınız aracılığıyla dinleyebilirsiniz.

Zamanlanmış kayıt özelliğine sahip olan program, belirlediğiniz zamanda ses kaydı almaya başlar ve yine belirlediğiniz süre sonrasında ses kaydı alma işlemini tamamlar. Ses kaydı tamamlandıktan sonra dosyayı silebilir, yeniden adlandırabilir, farklı bir formata dönüştürebilir veya isterseniz kontrol etmek için dinleyebilirsiniz. Bu kısım tamamen size kalmış.

Aynı zamanda Streaming Audio Recorder içerisinde yer alana müzik arama motoru sayesinde anlık olarak sevdiğimiz şarkıları dinleyebilir ve istersek bilgisayarımıza indirebiliriz. Bunun dışında farklı kategoriler altında listelenen birçok çevrimiçi radyo kanalını dinleyebilir ve istediğimiz yayınları yine kolayca bilgisayarımıza kaydedebiliriz.

Sonuç olarak müzik dinlemeyi ve ses kaydı almayı seviyorsanız Streaming Audio Recorder'ı mutlaka denemelisiniz. Her ne kadar deneme sürümü olsa da neredeyse tam sürüm bir program gibi tüm özelliklerini kullanma şansına sahipsiniz. Ayrıca programın Türkçe dil seçeneğine sahip olması, bu noktada birçok kullanıcı için büyük bir artı.