Strike Wing: Raptor Rising

Strike Wing: Raptor Rising

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 61
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Crescent Moon Games

Strike Wing: Raptor Rising bolca aksiyon sunan bir mobil oyundur

Strike Wing: Raptor Rising eğer uzayda geçen bir uçak savaşı oyunu oynamak isterseniz tavsiye edebileceğimiz bir mobil oyundur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiz bir bir uzay savaşı oyunu olan Strike Wing: Raptor Rising'de uzayın derinliklerine yolculuk ederek düşmanlarımızla heyecan dolu çarpışmalara giriyoruz. Strike Wing: Raptor Rising gelecekte geçen bir hikayeye sahip. Oyunda yıldızların hakimiyeti için devasa uzay gemileriyle ve düşman saldırı gemileriyle savaşmaktayız. Bu iş için ise farklı uzay gemilerini kullanabiliyoruz. Bu uzay gemileri kendilerine has yeteneklerle donatılmış. Kimi uzay gemileri hızlı ve çevik yapısıyla it dalaşında öne çıkarken kimileri ağır bombardıman yapabilme yetenekleriyle dev uzay gemileri karşısında avantaj sağlıyor.

Strike Wing: Raptor Rising'in grafikler oldukça tatmin edici seviyede. Akıcı bir şekilde çalışan oyunda kullanılan patlama, çarpışma efektleri ve diğer görsel efektler göze hoş görünüyor.

Rahat bir oynanış tecrübesi sunan Strike Wing: Raptor Rising'i dilerseniz hereket sensörü yardımıyla dilerseniz klasik kontrollerle oynayabilmektesiniz. Ayrıca dokunmatik kontrolleri tercihlerinize göre yapılandırabilmeniz de mümkün.