Strikefleet Omega

Strikefleet Omega

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 46
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici 6waves

Strikefleet Omega, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur.

Strikefleet Omega, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir beceri oyunu. 5 milyona yakın indirilme sayısı ile dikkat çeken oyun pek çok inceleme sitesinden de olumlu yorumlar almış.

Oyun strateji severlerin beğeneceği türden bir beceri oyunu diyebilirim. Hızlı refleksler ve çabuk düşünmeyi gerektiren oyunları seviyorsanız ya da kısa sürelerle eğlenceli vakit geçirmek istiyorsanız bu oyun tam size göre.

Oyunun konusuna göre dünya uzaydan gelen düşmanlar tarafından yok edilmiştir. Siz de Strikefleet Omega adı verilmiş olan ve insanlığın son umudu haline gelen savunma güçlerini kontrol ediyorsunuz.

Oyunda, bir yıldız sisteminden diğerine keşife çıkarak sürekli bir arayış içerisindesiniz. Amacını ise buralardan çeşitli değerli kristalleri toplamaya çalışırken aynı zamanda size saldıran düşmanları alt etmeye çalışmak.

Oyunun yapı ve oynanış şekli açısından eskiden atarilerde oynadığımız uçak ve ateş etme oyunlarına benzediğini söyleyebiliriz. Fakat bu eski oyunlardan çok daha karmaşık bir savaş ve düşman sistemine sahip olduğunu da söylemeliyiz.

Oyunda seçebileceğiniz farklı gemi tipleri bulunuyor. Her geminin ise kendine özgü özelliği bulunuyor. Örneğin bir tanesi yokedici silahlara sahipken diğeri çok daha hızlı bir şekilde madencilik yapmanızı sağlıyor. Siz de bunların arasından istediğinizi seçiyorsunuz.

Grafikleri ile de etkileyici olduğunu söyleyebileceğimiz bu oyunu indirip denemenizi tavsiye ediyorum.