Submerged: Miku and the Sunken City

Submerged: Miku and the Sunken City

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 208
  • DOSYA BOYUTU 483.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Uppercut Games Pty Ltd

Submerged: Miku and the Sunken City mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir macera oyunudur

Submerged: Miku and the Sunken City eğer mobil cihazlarınızda film tadında bir macera yaşamak isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz bir macera oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir oyun olan Submerged: Miku and the Sunken City'de bizi sel altında kalmış gizemli bir şehirde geçen bir hikaye bekliyor. Oyunumuzun ana kahramanı olan Miku'nun küçük kardeşi  ölümcül bir hastalığa yakalanıyor. Miku ise kardeşini kurtarabilmek için balıkçı teknesine atılıyor ve birlikte zorlu bir yolculuğa çıkıyorlar. Miku bu yolculukta sel altında kalmış şehri araştırmaya, teleskopunu kullanarak kardeşinin hayatta kalmasını sağlayacak şeyleri bulmaya çalışıyor. Biz de ona macerasında yardımcı oluyoruz.

Submerged: Miku and the Sunken City, TPS türünde, kahramanımızı 3. şahıs açısından yönettiğimiz bir oyun olsa da oyunda aksiyon yer almıyor. Submerged: Miku and the Sunken City daha çok bulmaca çözme ve keşfetme üzerine kurulu bir oyun. Oyunda oldukça geniş bir dünyada yolculuk ediyoruz ve farklı yerleri keşfedebiliyoruz. Gece ve gündüz sular altında kalmış şehrin güzelliğine ve canlı bitki örtüsüne tanık olabiliyoruz.

Submerged: Miku and the Sunken City'nin en güzel yönerinden biri de oyunun müzikleri. Oyunun dramatik hikayesiyle uyumlu yapıda olan oyun müzikleri kulaklarımıza bir ziyafet yaşatıyor.