Sudden Bonus

Sudden Bonus

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 9
  • DOSYA BOYUTU 14.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Lek Chan

Animasyon harikası bir tıklama oyunu olan Sudden Bonus ile bir ailenin her üyesi ev eşyalarını dayak atarak parçalıyor.

Ekrana tıklamalı oyunlara bayılıyorsanız zengin animasyonlarıyla birlikte gündelik hayat macerasını komik bir şekilde anlatmayı başaran Sudden Bonus ile tanışın. Sudden Bonus, Lek Chan isimli bağımsız bir oyun geliştiricisi tarafından hazırlanan bir parmak egzersizi oyunu desek yeridir. Aile içerisinden ebeveynlerden çocuklara kadar yer alan kişilerle evin içerisinde yer alması gereken demirbaş ürünleri ekranı tıkladıkça dans ede ede parçalıyorsunuz.

Street Fighter gibi dövüş oyunları bildiğiniz gibi süper saldırı hareketlerine sahip ve oyun bu esnada daha bir kendini hissettiren bir pataklama sekansıyla oyun ile bütünleşmenizi sağlıyor. Sudden Bonus ile ekranı tıkladığınız müddetçe gelen çılgın kombo hareketleriyle bu fenomeni sürekli olarak yaşamanız mümkün. Ev içerisinde yer alan eşyaları kırdıkça karşınıza yeni eşyalar geliyor. İlk oynayışlarınızda abajur ile uğraşırken buzdolabı parçalamaya gelecek olan vaktinizi de hazırlamanız gerekecek. Oyunun nasıl bir şeye benzediğini dilerseniz bir de tanıtım videosundan izleyin.

Android telefon ve tablet kullanıcıları için hazırlanmış eğlenceli bir oyun olan Sudden Bonus, tamamen ücretsiz olarak indirilip oynanıyor. Ne var ki, oyunda daha hızlı bir gelişim kaydetmek için uygulama içi satın alma seçenekleriyle de karşılaşmayacağınız için reklam ekranlarıyla karşılaşmanız yüksek bir olasılığa sahip.