SuN64 Emulator

SuN64 Emulator

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 202
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SuperEmu

Nintendo 64 klasiklerini Android cihazınızdan oynamanızı sağlayan SuperN64, başarılı ve performansıyla ve ücretsiz olmasıyla dikkat çeken bir emülatör.

Nintendo 64 emülatörünün batıda yarattığı fenomeni Türkiye'de yaşayamamış olanlar üzülmesin. Android için çıkan SuperN64 emülatörü sayesinde artık N64 oyun kütüphanesini cihazınıza depolayabilir ve oynayabilirsiniz. Hızlı ve akıcı oynatma kalitesiyle dikkat çeken N64, ücretsiz olarak indirilebilen bir uygulama. Kartuşlu konsolların son büyük temsilcisi olarak dikkat çeken Nintendo 64'ün en cazip tarafı, kaliteli 3 boyutlu grafiklere iyi bir performans sunması. Super Mario 64 ve Ocarina of Time gibi klasikleri artık cep telefonunuzdan oynamanız da mümkün.

SuperN64 ile oyun oynamak istiyorsanız gerekli olan N64 ROM dosyalarını da temin edip bu dosyaları telefonunuzun belleğine veya SD kartına aktarmanız gerekiyor. Ücretsiz olan bu uygulamanın paralı versiyonuna geçerseniz reklamlardan kurtuluyorsunuz ve daha da hızlı bir oyun performansı yakalayabiliyorsunuz. Uygulamanızın dosya yöneticisinden ulaştığınız ROM dosyaları tıklamanızla birlikte Nintendo 64 oyunlarını oynayabiliyorsunuz. .n64, .v64, .z64 dosyalarının her birini destekleyen SuperN64, bu formatların .zip dosyası hallerini de destekliyor. Çalışırken hata veren N64 oyunlarınız olduğu takdirde diğer dosyalama versiyonlarıyla şansınızı denemenizi tavsiye ediyoruz.

ARTILAR

.n64, .v64, .z64 ve .zip dosyalarını destekliyor

Yüksek performans

Ücretsiz

EKSİLER

Ayarlar kısmı genişletilebilir

Reklamlar