Sunnycomb

Sunnycomb

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,806
  • DOSYA BOYUTU 5.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Weathernews Inc.

Sunnycomb ile hava durumunu sosyal bir şekilde takip edebilirsiniz

Sunnycomb kullanıcılara mevcut hava durumunu ve hava tahminini öğrenme konusunda yardımcı olan ve bu özelliklerini kullanışlı sosyal bir yapıyla birleştiren başarılı bir hava durumu uygulamasıdır.

Japonya'nın en beğenilen hava durumu uygulamaları arasında yer alan Sunnycomb bize hava durumu ile ilgili olarak sıcaklık, mevcut durum, gün doğumu, gün batımı, nem oranı gibi standart bilgileri sunabiliyor. Uygulamanın kullanıcı arayüzü oldukça iç acıcı ve Sunnycomb bu özelliğiyle benzer uygulamalardan ayrılmakta. Hava durumu derece veya fahrenheit birimleriyle görüntülenebilmekte ve hava durumları özel resimlerle ilişkilendirilerek güzel bir görünüm yakalanmakta.

Sunnycomb'un en güzel özelliği hava durumu ile ilgili olarak kullanıcı yorumlarını görüntülemenize imkan vermezi ve kendi yorumlarınızı paylaşabilmenize imkan tanıması. Bu sayede hava güneşli olsa dahi serin olup olmadığını veya güneşin yakıcı olup olmadığını öğrenebiliyorsunuz ve ona göre giyinebiliyorsunuz.

Sunnycomb ile kullanıcılar tarafından gerçek zamanlı olarak paylaşılan fotoğraflarla hava durumu hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Sunnycomb'da diğer kullanıcıların yorumlarını okuyabilip bu yorumlara cevap verebilme ve paylaşabilme imkanına da sahipsiniz.