Super Birdy Hunter

Super Birdy Hunter

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 194
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici JE Software AB

Super Birdy Hunter ile Flappy Bird avına çıkıyoruz

Super Birdy Hunter mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli ve ilginç bir avcılık oyunudur.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Super Birdy Hunter Flappy Bird efsanesini geri döndürüyor; fakat bu sefer oldukça farklı bir şekilde geri dönmekte.

Hatırlanacağı üzere Flappy Bird çıktığında büyük bir ilgi görmüş ve çok kısa bir süre içerisinde milyonlarca oyuncuya ulaşmıştı. Fakat uygulama bu ilgiyi yakalamasının ardından geliştiricisi tarafından uygulama marketlerinden kaldırılmıştı. Bu ilginç kararın sebebi net olarak belli olmasa da oyunun oldukça basit bir yapıya sahip olmasına rağmen nasıl bu kadar ilgi çektiği daha büyük bir merak konusuydu. Flappy Bird'de tek amacımız havada kanat çırpmaya çalışan bir kuşun boruların arasından geçmesini ekrana dokunarak sağlamaktı. Bu iş basit görünse de oyun sinir bozucu bir zorluk seviyesine sahipti.

İşte siz de Flappy Bird oynadıktan sonra sinir sahibi olduysanız bu oyunu oynayarak intikam alabilirsiniz. Super Birdy Hunter'de elimize verilen silahı kullanıyoruz ve havada uçuşan Flappy Bird'leri vurmaya çalışıyoruz.