Super City

Super City

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 227
  • DOSYA BOYUTU 44.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici MDickie

Super City mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir dövüş oyunudur

Super City komik ve civcivli dövüşlere yer veren bir mobil dövüş oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Super City'de süper kahramanlar arasındaki savaşlar konu alınıyor. Oyunda süper kahramanların yaşamakta olduğu bir şehre konuk oluyoruz ve bu şehirdeki en güçlü süper kahraman olduğumuzu kanıtlamak için savaşıyoruz. Oyuna başlarken kendi süper kahramanımızı yaratmamıza imkan veriliyor. Kahramanımızı yarattıktan sonra dövüşerek hikaye boyunca ilerliyoruz.

Super City'deki dövüşler adeta bir kargaşa. Oyunda çok sayıda süper kahraman aynı anda dövüşmekte ve herahangi bir kural bulunmamakta. Aralarında Batman, Superman, Darth Vader ve daha nice kahramanların bulunduğu oyunda süper kahramanlar yumruk ve tekmelerini kullanmanın yanında kendilerine has yeteneklerini kullanabiliyor, yerdeki silahları toplayarak onlarla saldırabiliyor, zıplayabiliyor ve hatta uçabiliyorlar.

Super City oyunculara komik anlar yaşama imkanı vermekte. Eğer farklı bir dövüş oyunu oynamak isterseniz Super City'i kaçırmayın.