Super Hammer

Super Hammer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 240
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Xform Games

Super Hammer, sokaklardaki serserileri yok edip para toplayarak karakterinizi güçlendirmeye çalışacağınız heyecanlı ve etkileyici aksiyon oyunlarından bir tanesi.

Super Hammer, iPhone ve iPad'leriniz üzerinden oynayabileceğiniz başarılı aksiyon oyunlarından biri olarak, yönettiğiniz Hammer karakteriyle sokaklardaki kötü adamları öldürmeye çalışıyorsunuz. Sokakları kötü adamlardan arındırmanın yanında toplayabildiğiniz kadar çok para toplayarak Hammer'a daha çok silah ve güçlü özellikler alabilirsiniz.

Oldukça heyecanlı bir oyun yapısı olan Super Hammer'da engelleri eğilerek zıplayarak atlatabilir, yeri geldiğinde patlayan binalardan atlayış yaparak kurtulabilirsiniz.

Mükemmel bir savaşçı olabilmek için uğraşacağınız oyunda, birbirinden güzel ve güçlü silahlar sizi bekliyor. Oyunun grafikleri ve ses efektleri mükemmel. Saatler boyunca sıkılmadan heyecan içinde oynyabileceğiniz Super Hammer oyununa bir süre sonra bağımlı olabilirsiniz.

Çift el silah ve bazuka gibi silah alternatifleri olan oyunda tarzınıza en uygun olanı seçerek sokak serserilerini yok etmeye çalışabilirsiniz.

1 Dolar karşılığında satın alabileceğiniz Super Hammer oyunu, paranızın karşılığını fazlasıyla size veriyor. Game Center ile uyumlu çalışarak çevrim içi oyuncu listelerinde arkadaşlarınız ve diğer oyuncular ile kıyasıya yarışmanızı sağlıyor. Ultra güçlendiriciler, jet veya helikopter gibi özellik ve araç seçeneklerini kullanarak oldukça keyifli vakit geçirebilirsiniz.