Super Heavy Sword

Super Heavy Sword

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 169
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Monster Robot Studios

Mobil platformlarda pek sık rastlanmayan kalitede bir platform oyunu arıyorsanız Super Heavy Sword beklentilerinizi yerine getirebilen bir oyun.

Mobil cihazınıza şimdiye kadar platform oyunu olarak ücretsiz sunulan oyunları deneyip aradığınız oyun saadetini bulamadıysanız paralı olan oyunlara karşı da çekimser davranmış olmanız oldukça mümkün. Ne var ki Super Heavy Sword için kafalara reset atmanız gerekiyor çünkü oyun hem oldukça başarılı hem de fiyatını sonuna kadar hakkeden bir oyun.

Super Heavy Sword, oyunda gördüğünüz kılıçların aksine, ağırlıklı olarak platform unsurları olan ve farklı Super Mario oyunlarından adapte edilmiş oyun dinamiklerinin sık rastlandığı bir çalışma. İlk gördüğünüz anda size "Mario taklidi" gibi gelebilir ancak oyunun bunun çok ötesine giden bir oyun zekine sahip. Cıvıl cıvıl grafikler ve yeniden filizlenen piksel sanatı bu oyunda harikulade bir şekilde hayat bulmuş. Akıcı oynanabilirlik de mobil bir cihazda beklenen kalitenin ötesine ulaşıyor.

Eğer uzun arayışlar sonucu mobil platform için beklediğiniz bir platform oyunu ile karşılaşamadıysanız bu oyuna göz atmamışsınız demektir. Super Heavy Sword ile eğlence ve aksiyon her daim garanti altında.