Super KO Fighting

Super KO Fighting

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 587
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici CrazyFunnyApp

Super KO Fighting ücretsiz bir Android oyunudur

Super KO Fighting birbirinden güçlü rakiplerin olduğu bir arenaya çıkarak şampiyonluk için mücadele verdiğiniz eğlenceli bir dövüş oyunudur.

Boks sporu temel alınarak geliştirilen oyunda gerçekçi efektler ve kolay kontroller ile stres atmamız mümkün. Dövüşçülerin kralı olmak için yeteneklerimizi ve aklımızı aynı anda kullanmalı ve gücümüzü sergilemeliyiz.

Super KO Fighting'te kahramanımızı birinci kişi bakış açısından kontrol etmekteyiz. Oyunda rakibimize yumruk atmak için ekranın sağına veya soluna dokunmamız yeterlidir. Fakat parmağımızı sağdan sola veya soldan sağa, aynı yönlerde yukarı doğru çapraz olacak şekilde sürükleyerek farklı ataklar yapabiliriz. Oyundaki detaylı ve kolay anlaşılır eğitim bölümü bu hareketleri kolayca öğrenmenize yardımcı olmaktadır. Farklı atakları birleştirerek farklı kombolar yapabilir ve ek puan kazanabiliriz.

Oyunda rakiplerimizi yendikçe ve kombolar yaptıkça ödüller kazanmaktayız. Her maç sonunda performansımız ölçülmektedir ve bu performansımıza göre puanlama yapılmaktadır. Toplamda 8 farklı bölüme sahip Super KO Fighting bu bölümler sırasında farklı eğilimlere sahip rakiplerle karşılaşmamıza olanak tanır. Bazı rakiplerimiz agresif mücadele ederken bazı rakiplerimiz defansa ağırlık verebilmektedir. Stratejimizi düşmanlarımıza göre ayarlayarak maçı kazanabiliriz.

Maçlar esnasında kullanabileceğimiz güçlendirmeler ev özel yeteneklerimiz karşılaşmalarda bize yardımcı olmaktadır. Eldivenlerimizi değiştirerek daha çok hasar verebilmemiz mümkündür.

Super KO Fighting stres atmak için deneyebileceğiniz ücretsiz bir Android oyunudur.