Super Psycho Cycle

Super Psycho Cycle

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 212
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Shiny Box, LLC

Super Psycho Cycle, motorunuza atlayarak tüm düşmanlarınızı alt edeceğiniz klasik bir aksiyon ve ateş etme oyunudur.

Motorunuza atladığınız ve yolunuza çıkan tüm düşmanlarınızı perişan ettiğiniz sürükleyici bir ateş etme ve aksiyon oyunu olan Super Psycho Cycle, 80'lerin uzay gemisi ve uçak temalı ateş etme oyunlarını, 90'ların popüler araba yarışı Carmageddon tadıyla birleştirerek oyunculara sunmaktadır.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarınız ve tabletleriniz üzerinde oynayabileceğiniz Super Psycho Cycle tamamen ücretsiz olmasına karşın, oyun içerisinde motorunuzu geliştirmek için ihtiyacınız olan ekipmanlar için ücret talep edilmektedir.

Oyunda amacınız düşmanlarınız tarafından kaçırılan kızınızı kurtarmak ve bunun için seçeceğiniz motora atlayarak yola koyuluyorsunuz. Oynayacağınız her farklı motorun kendine özgü bir ateş etme sistemi ve farklı ateş gücü olduğunu unutmayın. Bu nedenle motorunuz gücüyle düşmanlarınıza çektireceğiniz acı doğru orantılı olacaktır.

Boss Fight adı verilen bölüm sonu düşmanlarının da sizleri beklediği bu sürükleyici oyunda en iyi oyuncular listesinde yer alabilmek için olabildiğince çok düşmanınızı alt ederek, toplayabileceğiniz kadar çok puan toplamanız gerekmektedir.

Klasik aksiyon ve arcade oyunlara özlem duyan oyunculardan biriyseniz Super Psycho Cycle'ı denemenizi öneriyorum.