Super QuickHook

Super QuickHook

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 20
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Noodlecake Studios Inc.

Super QuickHook heyecanlı ve sürükleyici bir beceri oyunudur

Super QuickHook farklı oyun modlarına sahip olan ve bu oyun modlarının herbirinde heyecan dolu bir oyun deneyimi yaşatmayı başarabilen bir mobil beceri oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Super QuickHook'da elindeki kancalı halatıyla tehlikeli buzul arazilerde ve volkanik mağaralarda yol almaya çalışan ve gizemli eşyaların, özel keşiflerin peşinde koşan bir kahramanı yönetiyoruz. Maceramız boyunca ölümcül lavlar, sivri sarkıtlar ve dikitler, derin uçurumlar gibi tehlikeler bizi bekliyor. Bu tehlikeleri aşmak için ise kancalı halatımızdan yardım alıyoruz.

Super QuickHook'un farklı oyun modları bize farklı deneyimler yaşatıyor. Oyunun online oyun modu arkadaşlarınızla yarıştığınız bir yarış oyunu gibi düşünülebilir. Bu modda en hızlı şekilde ilerlemeye çalışıyoruz bir yandan da arkadaşımızı geride bırakmak için mücadele ediyoruz. Tek başınıza oynayabileceğiniz oyun modunda ise sürekli peşimizden gelen çığdan kaçmaya ve kar tarafından yutulmamaya çalışıyoruz. Bunun yanında serbestçe keşif yapabildiğiniz oyun modunu da oynayabiliyorsunuz.

Super QuickHook bize eskiden oynadığımız 8 bit platform oyunlarını hatırlatan retro grafiklerle geliştirilmiş bir oyun. Oyunu tek dokunuşla oynayabilmeniz mümkün. Boş zamanlarınızı değerlendirmek için Super QuickHook güzel bir seçim olabilir.